Usługi pogrzebowe Warszawa

Zapewniamy pełną organizację usług, uroczystości pogrzebowych. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie organizacji pogrzebów tradycyjnych, urnowych z kremacją zgodnie z tradycją katolicką, świecką bądź charakterystyczną dla innych wyznań. 

Załatwiamy wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu. Możemy reprezentować rodzinę osoby zmarłej w urzędach, kancelariach kościelnych i zarządach cmentarzy.

Oferujemy szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych. Posiadamy zróżnicowane pod względem stylu trumny, urny i tabliczki. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo wypłacić zasiłek pogrzebowy, zamieścić nekrologi i kondolencje w prasie.

Na Państwa życzenie przygotujemy klepsydry a także zapewnimy oprawę muzyczną pogrzebu (z odtwarzacza CD lub w wykonaniu instrumentalisty). Dysponujemy kaplicą przedpogrzebową, gdzie w ciszy i skupieniu można pożegnać osobę zmarłą.

Istnieje możliwość zamówienia wieńców, wiązanek i bukietów pogrzebowych. Oferujemy kwiaty według naszego katalogu, jak również przygotowywane na specjalnie indywidualne zamówienie.

Lokalizacje

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę siedem dni w tygodniu. Zapraszamy do jednego z naszych biur na Warszawskim Mokotowie lub w Piasecznie i Antoninowie; dysponujemy również mobilnym biurem dojeżdżamy na wskazane przez Państwa miejsce na terenie całej Warszawy i okolic.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij