Kremacja zwłok Warszawa

Nasz zakład pogrzebowy proponuje Państwu usługę kremacji. Ustalamy terminy kreacji bez okresu oczekiwania. Załatwiamy wszelkie formalności z tym związane.

Przed procesem spopielenia ciało osoby zmarłej musi być zidentyfikowane przez członków rodziny. Przygotowanie ciała nie różni się od tego stosowanego przy tradycyjnym pochówku, przy czym może ono zostać owinięte płótnem na wzór całunu .

Kremacja jest prowadzona indywidualnie dla każdej osoby zmarłej umieszczonej w specjalnej trumnie kremacyjnej. Kremację można przeprowadzić z udziałem rodziny, która w specjalnym pomieszczeniu obserwuje moment wprowadzenia trumny do pieca krematoryjnego.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę urn pogrzebowych.

Krematoria, z którymi współpracujemy świadczą usługi kremacyjne z zachowaniem najwyższych standardów. Urna z prochami zmarłego wraz z oryginałem protokołu spopielenia przekazywane są rodzinie albo osobie upoważnionej zazwyczaj zakładowi pogrzebowemu na podstawie stosownego upoważnienia.

Na stałe współpracujemy między innymi z krematorium komunalnym w Warszawie, Antoninowie oraz krematorium w Wyszkowie. Jesteśmy w stanie ustalić termin kremacji w dowolnym krematorium na terenie Polski. 

Lokalizacje

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę siedem dni w tygodniu. Zapraszamy do jednego z naszych biur na Warszawskim Mokotowie lub w Piasecznie i Antoninowie; dysponujemy również mobilnym biurem dojeżdżamy na wskazane przez Państwa miejsce na terenie całej Warszawy i okolic.

Szanowni Państwo,
po 25 latach zakończyliśmy działalność pod adresem Warszawa ul. Puławska 141 róg Domaniewskiej, zapraszamy do naszej nowej lokalizacji 300 metrów dalej w stronę centrum ul. Puławska 115 na przeciwko Komendy Głównej Policji.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij