Dom pogrzebowy Warszawa

Zakład Usług Pogrzebowych Kalla istnieje na Warszawskim rynku od 25 lat. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pochówków. Jesteśmy gotowi do interwencji w każdym czasie i sytuacji. Zatrudniamy doświadczony personel o długoletnim stażu. Gwarantujemy nienaganną obsługę; odpowiednią do wszystkich nawet najtrudniejszych okoliczności. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zidentyfikować wiele oczekiwań klientów, dlatego zapewniamy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. 

Lokalizacje

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę siedem dni w tygodniu. Zapraszamy do jednego z naszych biur na Warszawskim Mokotowie lub w Piasecznie i Antoninowie; dysponujemy również mobilnym biurem dojeżdżamy na wskazane przez Państwa miejsce na terenie całej Warszawy i okolic.

Szanowni Państwo,
po 25 latach zakończyliśmy działalność pod adresem Warszawa ul. Puławska 141 róg Domaniewskiej, zapraszamy do naszej nowej lokalizacji 300 metrów dalej w stronę centrum ul. Puławska 115 na przeciwko Komendy Głównej Policji.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij